O nas

W Blended & Co tworzymy torty okazjonalne, torty weselne, słodkie stoły oraz mniejsze i większe słodkości zrobione tylko z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. 

Nasze słodkości urzekają pięknym wyglądem i niezapomnianą pełnią smaku. 

Tworzymy 100% naturalne torty pełne pysznego smaku, ciasta i desery w formie mono porcji, wykonane tylko na bazie produktów roślinnych w artystycznej i pięknej odsłonie jak i słodkie stoły na mniejsze i większe okazje, urodziny, wesela czy eventy firmowe.

Nasze desery urzekają pięknym wyglądem oraz naturalną głębią smaku. Składniki, które łączymy tworzą subtelna i lekką słodycz która nie nadaje uczucia słodkiego przesycenia i ciężkości. Słodkości naturalnie tworzą elegancką dekorację do eventu.

Oferujemy torty, wegańskie serniki z orzechów nerkowca, tarty, tartaletki, desery w mono porcjach, desery w słoiczkach, pieczone donuty, pieczone ciasta również bez mąki pszennej czy urocze mini serniczki.

Uwielbiamy również tworzyć cukiernicze klasyki takie jak brownie, cupcakes czy torty czekoladowe w 100% roślinnej wersji.

Wszystkie nasze słodkości są robione ręcznie w Warszawie i nie zawierają mleka krowiego, masła, jajek czy białego cukru.