Opis
Nasze torty w wersji ‘raw’ są w całości wykonane ręcznie, ze 100% naturalnych, wysokiej jakości składników pochodzenia roślinnego.
Nie zawierają laktozy ani glutenu oraz nie są poddawane procesowi pieczenia.
Tort w wersji ‘raw’ jest stworzony z kombinacji dwóch warstw smakowych kremu z nerkowców typu sernik. Smaki można dowolnie łączyć. Pełen opis składników w konkretnej warstwie smakowej można znaleźć tutaj.
Smak górnej warstwy będzie decydować o dekoracji. Dekoracja będzie taka jak w naszych ciastach ‘raw’.
Spód tortu jest zrobiony z miksu pasty z daktyli, orzechów oraz dodatków smakowych takich jak np. kakao lub wiórki kokosowe.
Krem typu sernik jest wykonany na bazie zblendowanych na krem orzechów nerkowca z mlekiem kokosowym oraz dodatków smakowych takich jak maliny, truskawki, borówki czy mango.
Aby nadać minimalny a zarazem elegancki wygląd używamy do dekoracji jadalnych kwiatów.
Torty słodzone są miodem, jeśli jest potrzeba zamiany miodu na syrop z agawy, proszę o uwzględnienie tego w komentarzu do zamówienia.
- Tort 18cm średnicy, około 15 porcji.
- Tort 24cm średnicy, około 22 porcji.
Wszystkie zamówienia przyjmujemy minimum 48h przed dostawą.
Po dostaniu waszego opłaconego zamówienia, skontaktujemy się z wami drogą mailową aby ustalić dzień i godzinę dostawy lub odbioru osobistego.
Tort jest osobiście przez nas dowożony.
UWAGA: dowozimy tylko na terenie Warszawy.